Galeria
Galeria/Filmy
Galeria/Zdjęcia
Kontakt
Polecamy
Sprzęt

Wesele to wyjątowa uroczystość.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest oprawa muzyczna wesela i właściwie poprowadzona zabawa.
To klucz do zagwarantowania wszystkim wspaniałej imprezy oraz udanego wesela.
Tworzymy zespół zgranych didżejów, prawdziwych pasjonatów tego zawodu, pełnych pozytywnej energii i przebojowości, zaangażowanych w każdy występ.
Nasze atuty to wieloletnie doświadczenie, bogata baza muzyczna, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, łatwość nawiązywania kontaktu z uczestnikami zabawy oraz cały wachlarz sprawdzonych pomysłów na najlepsze wesele.
Wspólnie z Wami omówimy program i przygotujemy scenariusz wesela tak, żeby dokładnie trafić w oczekiwania i zaspokoić wszelkie gusta. Dzięki temu będziecie mieli pewność, że Wasze wesele będzie przeżyciem jedynym w swoim rodzaju...

Z wielką przyjemnością podejmiemy się oprawy muzycznej Waszego wesela.

Oprawa uroczystości weselnych w języku angielskim.

Panna Młoda poznaną poza granicami kraju? Pan Młody to gentleman, w którego żyłach płynie obca krew? Tylko jedno z Was mówi po polsku? One of you is not from Poland? To nie problem dla nas! Mamy doświadczenie w weselach prowadzonych w dwóch językach. Dobrze trafiliście. We can make your wedding in polish and english language. We know what to do!

Gramy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego: Bydgoszcz, Poznań, Inowrocław, Piła, Toruń, Włocławek, Grudziądz oraz całej Polski.Przejdź do pełnej wersji stronyE2 CMS powered. Copyright © 2012 • crazyIT - strony internetowe Bydgoszcz